Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice

Belangrijkste voorzieningen

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach appartementen hebben een terras en liggen binnen 25 minuten lopen van het Industriemuseum Freudenthaler Sensenhammer. Dit appartement van 30 m² kan tot 2 huisvesten.

    Het 1-badkamer appartement is gelegen binnen 3 km van het Thielenbruch und Thurner Wald. Binnen 10 minuten rijden van deze accommodatie vindt u de Von-Diergardt-See.

    Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice appartementen zijn uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken. De gasten kunnen ook een bus nemen van Brahmsstrasse busstation, dat op 50 meter ligt om de rest van Bergisch Gladbach te verkennen. Als u van sport houdt, zullen wandelen die beschikbaar zijn bij dit appartement u zeker bevallen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Macro Details foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Faciliteiten foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Faciliteiten foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Interieur foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Gymzaal foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Faciliteiten foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Faciliteiten foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Faciliteiten foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Andere info foto Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach Faciliteiten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice appartement?
      De grootte van Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice appartement is 30 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Berg Messe Dg 1Zi, K,D,B Parkplatz, W-Lan, Homeoffice Bergisch Gladbach